Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Serby

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Jaśminowa

Serby,dolnośląskie

632 000 zł109,65 m² 5 763,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Serbach k/głogowa przy ul. Jaśminowej. Do budynku przynależy działka o powierzchni około 350m2, na której wykonano częściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Główna

Serby,dolnośląskie

575 000 zł250 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Cena 575.000. Dom w Serbach z dużą działką. Na sprzedaż: kamienica w malowniczej miejscowości Serby idealna inwestycja z potencjałem! Jeśli szukasz przestronnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Serby

Serby,dolnośląskie

1 199 000 zł161,60 m² 7 419,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:862 m²

Przestronny dom wolnostojący Z częścią usługową | klimatyzacja | rekuperacja | 7 pokoi | zielona okolica | bliskość miasta Główne parametry: pow. użytkowa: 161,6 m Działka: 862.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Serby

Serby,dolnośląskie

650 000 zł102 m² 6 372,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Głogów, serby, dom wolnostojący, 102m2, działka 29 ar, garaże, sad, 650 000zł Jeśli marzysz o domu z dużą działką, własnym sadem i przestrzenią do życia oraz relaksu - koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Działka inwestycyjna Serby

Serby,dolnośląskie

1 399 000 zł18 900 m² 74,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo! Biuro Nieruchomości park home, oferuje na sprzedaż działkę komercyjną, o powierzchni 1,89 ha w miejscowości Serby koło Głogowa, przy ul. Głównej. Doskonałe położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Serby

Serby,dolnośląskie

290 000 zł60,70 m² 4 777,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie z ogródkiem i garażem w Serbach Mieszkanie położone o powierzchni 60,7 m2, położone na 1. piętrze w kameralnym, ceglanym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Serby

Serby,dolnośląskie

350 000 zł98 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duża działka 0,2571 ha + mieszkanie 98 mkw Oferuję do sprzedania przestronne mieszkanie o pow. ok 98 mkw, usytuowane na parterze w budynku trzyrodzinnym w miejscowości Serby, przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Serby

Serby,dolnośląskie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Serbach. Powierzchnia całkowita - 220 m wraz z garażem. Powierzchnia użytkowa - 180 m . Powierzchnia działki - 845 m . Cena nieruchomości została.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Gospodarcza

Serby,dolnośląskie

630 000 zł125,53 m² 5 018,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Domy Z własną działką W cenie mieszkania. W sprzedaży domy W zabudowie bliźniaczej , położone w miejscowości Serby , przy ul. Gospodarczej w sąsiedztwie innej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Serby,dolnośląskie

4 200 000 zł7 166 m² 586,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:stacja paliw

 

Powierzchnia działki:7 166 m²

Głogów, serby, stacja paliw z dużym terenem do inwestycji, 7166m2, sprzedaż, 4 200 000zł bez prowizji dla kupującego! Marzysz o biznesie, który zarabia od pierwszego dnia? Ta stacja benzynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Serby

Serby,dolnośląskie

95 000 zł1 205 m² 78,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serby, działka budowlana, 12,05 ar, sprzedaż, 95 000 zł. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12,05 arów położona w miejscowości Serby. Dostępne media(woda, kanalizacja, energia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Serby

Serby,dolnośląskie

995 000 zł39 800 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serby, działka inwestycyjna, sprzedaż, 39800 m2, 995 000 zł. Na sprzedaż działka o powierzchni 3,98 ha zlokalizowana w miejscowości Serby, przy drodze krajowej 319 - wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Gospodarcza

Serby,dolnośląskie

820 000 zł102,11 m² 8 030,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

bliźniak na sprzedaż o powierzchni 102.11 m2, z 4 pokojami. Lokalizacja:Gospodarcza. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 318 m2.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł2 000 m² 109,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości serby o powierzchni 20 ar. Działka zlokalizowana jest w malowiczym położeniu, nieopodal skrętu na Leśną Dolinę. Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

170 000 zł30 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka do remontu, oczywiście z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Serby +3 km

459 000 zł74,90 m² 6 128,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam Mieszkanie 74.9 m , 4 pokoje Głogów - Piastów Śląskich, ul. Jagiellońska Oferta bezpośrednia od właściciela. Specyfikacja techniczna: powierzchnia: 74.9 m Piętro: 3/4 bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Serby +3 km

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam, głogów, mieszkanie 60m2, inwestycyjne 299 000 zł Sprzedam mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 60m2. Mieszkanie podzielone jest na dwa mniejsze mieszkania 38 + 20,80m2 + przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Serby +3 km

335 000 zł45,30 m² 7 395,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż posiadamy komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,3 m , położone na Starym Mieście w Głogowie. To wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią klimatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Serby +3 km

279 000 zł230 m² 1 213,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę usługowo-mieszkaniową wraz z gotowym projektem budowlanym oraz pozwoleniem na budowę! Działka przygotowana do budowy budynku usługowo- mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Serby +3 km

Rynek pierwotny

890 000 zł167 m² 5 329,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Głogów nowość przestronny dom W zabudowie bliźniaczej, 6 pokoi,zielona okolica, bliskość miasta, ulica dolna Główne parametry: nieruchomość w standardzie deweloperskim Pow. użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Serby +3 km

74 900 zł524 m² 142,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Serby +4 km

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Krzekotówek

600 000 zł122 m² 4 918,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

Głogów, krzekotówek, dom parterowy, 4 pokoje, 122m2, działka ok 7ar,garaż, stan deweloperski, 600 000zł, sprzedaż bez prowizji dla kupującego Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Serby +4 km

Rynek pierwotny

625 000 zł141,46 m² 4 418,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:699 m²

Na sprzedaż dom dwukondygnacyjny położony w przepięknym miejscu gminy Kotla na nowym osiedlu domków jednorodzinnych, w drugim etapie jego budowy. W pierwszym etapie Osiedla "dębowy Park".

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Serby +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Serby

Serby,dolnośląskie

1 129 000 zł202 m² 5 589,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Głogów, serby, dom , 5 pokoi, pow. 202m2, pow. działki 17ar, klimatyzacja, 1 129 000zł. Wymarzony dom z dużą działką dla osób, ceniących spokój i relaks we własnym domu i ogrodzie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serby

Serby,dolnośląskie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serby

Serby,dolnośląskie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Serbach. Powierzchnia całkowita - 220 m2 z garażem. Powierzchnia użytkowa 180 m . Działka 845 m . Cena nieruchomości jest wyjątkowo atrakcyjna ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serby

Serby,dolnośląskie

1 199 000 zł216 m² 5 558,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:931 m²

Na sprzedaż piękny i zadbany dom z energooszczędnymi rozwiązaniami, bardzo niskie koszty utrzymania. Prezentowana nieruchomość znajduje się w bardzo cichej i kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Serby,dolnośląskie

639 900 zł190 m² 3 368 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom dwurodzinny z ogromnym potencjałem Serby koło Głogowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego, idealnego dla dwóch rodzin lub jako inwestycja pod wynajem. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Serby,dolnośląskie

575 000 zł250 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Serby

Serby,dolnośląskie

219 000 zł2 000 m² 109,50 zł/m²

 

 

 

Serby,dolnośląskie

1 200 000 zł183 m² 6 565,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:862 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu położonego w malowniczej miejscowości Serby, zaledwie 2 km od Głogowa. Ten elegancki dom o powierzchni użytkowej 160,58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Serby,dolnośląskie

1 200 000 zł183 m² 6 565,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:862 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Serby,dolnośląskie

639 900 zł190 m² 3 368 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Serby,dolnośląskie

697 000 zł250 m² 2 788 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż: 2/3 kamienicy w malowniczej miejscowości Serby idealna inwestycja z potencjałem! Jeśli szukasz przestronnej nieruchomości z możliwością podziału na trzy mieszkania, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Serby,dolnośląskie

639 900 zł190 m² 3 368 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Serby,dolnośląskie

1 199 000 zł183 m² 6 559,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:862 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Serby,dolnośląskie

729 000 zł175 m² 4 165,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowa cena! Wyjątkowa okazja! Sprzedaż domu o wysokim standardzie - idealny dla Twojej rodziny! Cena do negocjacji! Z radością prezentujemy Państwu unikalną ofertę sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Serby,dolnośląskie

729 000 zł175 m² 4 165,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Ogrodowa

Serby,dolnośląskie

95 000 zł731 m² 129,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bez pośredników Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 731 m2 w miejscowości Serby, przy ulicy Ogrodowej. Zlokalizowaną w spokojnej i cichej okolicy, w sąsiedztwie nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serby

Serby,dolnośląskie

1 199 000 zł216 m² 5 558,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:931 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Serby,dolnośląskie

800 000 zł175 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowa okazja! Sprzedaż domu o wysokim standardzie - idealny dla Twojej rodziny! Z radością prezentujemy Państwu unikalną ofertę sprzedaży przestronnego 6-pokojowego domu jednorodzinnego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij