Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Serby

Serby, dolnośląskie

  • 290 000 zł
  • 60,70 m²
  • 4 777,59 zł/m²

Zdjęcie

Martyna Drzazga

Skontaktuj się

Mieszkanie Serby

Serby, dolnośląskie

zaktualizowane:
23 kwietnia 2026

290 000 zł

60,70 m²

4 777,59 zł/m²

Mieszkanie Serby

Zaktualizowane: 23 kwietnia 2026

290 000 zł 60,70 m² 4 777,59 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 290 000 zł (4 777,59 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 60,70 m², 2 pokoje; stan: wysoki standard
  • Budynek: kamienica
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica, ogródek
  • Czynsz: 230 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: piec
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Diament Nieruchomości, zaktualizowane: 23.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 866/10406/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie z ogródkiem i garażem w Serbach
Mieszkanie położone o powierzchni 60,7 m2, położone na 1. piętrze w kameralnym, ceglanym budynku z lat 30. XX wieku.
Budynek liczy jedynie 6 mieszkań, co zapewnia spokojną i sąsiedzką atmosferę. Elewacja została estetycznie odnowiona. Lokal jest dwustronny i dobrze doświetlony. (...)

Agent

Martyna Drzazga

661 220...

661 220 506

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Martyna Drzazga

661 220...

661 220 506

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości